Termowizja budynków

CHCESZ  KUPIĆ  DOM  SPRAWDZIMY  JAKĄ  MA  IZOLACJĘ  !!

Czy są Państwo ciekawi jaki jest faktyczny stan izolacji cieplnej w Państwa domu ? A może zastanawialiście się Państwo którędy ucieka ciepło, TERMOWIZJA stała się popularną technologią w wyktrywaniu wielu niewidocznych gołym okiem problemów w budynkach jednorodzinnych , przemysłowych oraz innych.

Dzięki TERMOWIZJI dowiedzą się Państwo :

 • którędy w domu "ucieka" ciepło
 • gdzie są zawilgocenia w jakim stadium , TERMOWIZJA zapobieganie powstawaniu grzybom, a jeżeli już są TERMOWIZJA pokaże gdzie należy docieplić oraz dokonać napraw
 • w jakim stanie są okna gdzie uchodzi ciepło
 • badanie TERMOWIZYJNE wykryje niewidoczne gołym okiem pęknięcia w ścianach
 • lokalizujemy mostki termiczne niewidoczne gołym okiem
 • TERMOWIZJA wskaże czy budynek nadaje się do dociepłenia, a jeżeli budynek już został docieplony można sprawdzić czy został docieplony prawidłowo
 • TERMOWIZJA oceni stan techniczny dachu, poddasza
 • bezinwazyjnie lokalizujemy miejsca wycieków z co, cwu i wodnego ogrzewania podłogowego
 • oceniamy prawidłowość pracy wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej
 • lokalizujemy pęknięcia, przecieki
 • lokalizujemy miejsca uszkodzeń elektrycznego oraz wodnego ogrzewania podłogowego

Przegrzewające się bezpieczniki elektryczne, przeciekający dach, problemy z utrzymaniem ciepła w budynku to symptomy ostrzegawcze poważnych problemów. Przy użyciu specjalistycznych urządzeń pomiarowych oraz rutynowymi inspekcjami budynku takie sytuacje mogą zostać wykryte zanim dojdzie do poważnych dla zdrowia i bezpieczeństwa konsekwencji. Canada System oferuje konsultacje termograficzne dla budynków mieszkalnych, biurowych i innych.

SPRAWDŹ SWOJĄ IZOLACJĘ KAMERĄ TERMOWIZYJNĄ

 

TERMOWIZJA stała się popularną technologią w wykrywaniu wielu niewidocznych "gołym okiem" problemów także w branży budowlanej.

Termowizja pozwala na sprawdzenie skuteczności izolacji cieplnej w budynku. Zwiększony pobór energii grzewczej może być rezultatem braku, niedostatecznej lub nieprawidłowej izolacji budynku.

Nieuchronnie zbliża się okres grzewczy w praktyce oznacza to potrzebę ogrzania domu lub mieszkania w którym przebywamy dlatego też warto sprawdzić na ile skuteczna jest izolacja w Twoim domu.

Badanie kamera termowizyjną trwa zaledwie 30 minut, jednakże może wiele powiedzieć na temat kondycji Twojego miejsca zamieszkania.

Termowizja jest od dawna stosowaną technologią wykorzystującą promienie podczerwone. Odkąd promienie podczerwone są emitowane przez każdy obiekt, termografia umożliwia zbadanie emisyjności każdego elementu czy przedmiotu badania. Ilość promieni podczerwonych emitowanych przez obiekt zwiększa się wraz ze wzrostem temperatury, zatem termografia pozwala zobaczyć różnice temperatur.

Obiekty o wysokiej temperaturze obserwowane przez kamerę termowizyjną są doskonale widoczne na tle chłodniejszych obiektów niezależnie od pory dnia.

W razie pytań prosimy o kontakt:

tel. 0601 823 510, 0606 136 857
biuro@canadasystem.pl
pawel@canadasystem.pl

Canada System - Domy kanadyjskie

Przed wizytą w biurze, prosimy o kontakt telefoniczny, lub mailowy:

Tel. +48 601 823 510
e-mail ogólny: biuro@canadasystem.pl
ul. Południowa 25B - II piętro, pok. 227
71-001 SZCZECIN

Dział techniczny, termowizja i zamówienia specjalne:
tel. +48 731 823 510
wieslaw@canadasystem.pl