Jak ogrzewamy dom

REKUPERATORY - centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła

Nowoczesna technologia oferuje Państwu optymalne rozwiązanie umożliwiające efektywną wymiane powietrza przy jednoczesnej oszczędności energii cieplnej.

Centralę wentylacyjną można stosować zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i w mniejszych obiektach użyteczności publicznej. Niewielkie rozmiary urządzenia pozwalają na zamontowanie go w dowolnym miejscu, np:nad sufitem podwieszanym, na poddaszu, w piwnicy. Dostępne opcje przyłączeń kanałów: pozioma i pionowa, stwarzają dogodne możliwości montażu.

SOLARY SŁONECZNE

Wydajne kolektory słoneczne płaskie i rurowe.

Jaką moc możemy pozyskiwać z promieni słonecznych? Natężenie promieniowania w poszczególnych częściach Polski jest różne. Waha się ono w zakresie 900 – 1200 kWh/m2. Ilustruje to zamieszczona mapka. Jest to tylko przedstawienie teoretycznej wartości promieniowania. Największe natężenie promieniowania jest osiągane w miesiącach od kwietnia do września.

KOMINKI z PŁASZCZEM WODNYM oraz c.o. w połączeniu z piecem gazowym

Rozprowadzenie ciepła z kominka przez proste podpięcie się do instalacji c.o. jest marnowaniem energii cieplnej. Proponujemy inteligentne podłącznie kominka z płaszcem wodnym lub innego zewnętrznego kotła na paliwo stałe. Dzięki uzyskanej energii z kominka podgrzejesz za darmo wodę użytkową !

Kominki wodne - rozprowadzenie ciepła przez c.o.

Więcej informacji uzyskasz pod numerem:
tel: 0601 823 510

Domy Kanadyjskie Canada System

F.H.U CANADA SYSTEM
ul. Południowa 25B / II piętro pokój 227 i 228 /
71-001 SZCZECIN

Tel. 601-823-510
e-mail. biuro@canadasystem.pl

Dział techniczny:
tel. 731-823-510
wieslaw@canadasystem.pl

Termowizja:
tel. 601-823-510
biuro@canadasystem.pl

Zamówienia specjalne:
tel. 0601 823 510